Fotografia ślubna - Oferta

Fotografia ślubna Kielce

           Wydaje się, iż ze względu na fakt istnienia mnogości firm zajmujących się fotografią ślubną wybór powinien być prosty i łatwy. Nic bardziej mylnego. W rezultacie przyszli małżonkowie bez wątpienia mają istny ból głowy. Przeglądają wiele stron internetowych, zasięgają opinii znajomych i czekają na fotki , które zrobią efekt “WOW”. Wnioskując z recenzji moich dotychczasowych Młodych Par efekt ten udaje mi się uzyskać.

 

Fotograf Kinga Domagała

         W mojej ofercie możecie wybrać odpowiedni dla siebie pakiet. W związku z tym macie wpływ na sposób pracy fotografa. Ważnym aspektem jest wsłuchiwanie się w Wasze pomysły, sugestie i bez wątpienia podnosi to poziom fotografii ślubnej. Być może przygotowania do ceremonii ślubnej bardzo Was absorbują ale zawsze zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym wyjaśniam wszelkie aspekty związane z fotografią ślubną.

        Reasumując: zadowolenie Młodej Pary po odebraniu gotowych zdjęć ślubnych jest dla mnie jako fotografa największą satysfakcją.

Fotografia ślubna Kielce
Fotografia ślubna Kielce

Pakiety

duży

średni

podstawowy

           W skład pakietu dużego wchodzi fotografowanie od przygotowań Młodej Pary, poprzez uroczystości ślubne i przyjęcie weselne z oczepinami włącznie. 

     Plener odbywa się w innym dniu niż ślub w dowolnie umówionych miejscach.

     W tej wersji są zdjęcia poddane obróbce w ilości od 600 do 1000 szt. w wersji elektronicznej zgrane na pendrive. W tym pakiecie jest też fotoksiążka oraz 100 szt. na papierze fotograficznym.

       Wszystko jest zapakowane w okolicznościowe eleganckie pudełka.

           A do pakietu średniego zalicza się fotografowanie  przygotowań Młodej Pary, uroczystości ślubnych i wesela z oczepinami włącznie.

       Efektem tej pracy są fotki obrobione w ilości od 500 do 800 szt. w wersji plików zgranych na pendrive oraz 100 szt. na papierze fotograficznym.

        Całość jest ulokowana w w ozdobnym etui.

           Podstawowy pakiet to fotografowanie uroczystości ślubnej oraz przyjęcia weselnego do pierwszego tańca włącznie.

       Zdjęcia obrobione w ilości około 300 szt. w wersji plików umieszczone na pendrive oraz 50 szt. na papierze fotograficznym.

       Całość znajduje się w pudełku ozdobnym.

Fotografia ślubna Kielce