wszystko o co chcielibyście wiedzieć o zdjęciach a boicie się o to zapytać

Fotografia ślubna odpowiadam

Na fotografie ślubne oczekujecie od 2 do 3 miesięcy od daty ślubu

Zawsze posiadam 2 aparaty a każdy z nich jest wyposażony w podwójne sloty kart pamięci co zabezpiecza przed awarią nośnika. Po skończonej pracy cały materiał zdjęciowy zgrywam na 2 niezależne dyski SSD

Zawsze wyglądam schludnie i nie absorbuję uwagi swoją osobą

Zawsze zapraszam na niezobowiązujące spotkanie do mojej siedziby gdzie pokazuję pełnie swoich możliwości. Zobaczycie cały przekrój fotografii ślubnej od przygotowań poprzez uroczystość w kościele po przyjęcie weselne z oczepinami włącznie o plenerze nie wspominając.

Dokładna ilość jest opisana w zakładce Oferta. Jesteśmy jednak elastyczni i ofertę możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Nowożeńców

Umowa jest prosta i nieskomplikowana oraz zabezpiecza interesy obu stron. Paragrafami się nie straszymy

Przy podpisywaniu umowy pobieramy zadatek natomiast resztę płatności bezpośrednio po zakończeniu pracy na weselu lub przy odebraniu kompletu materiału zdjęciowego od fotografa ślubnego.

Jest taka możliwość aczkolwiek łączy się ona z dodatkowym kosztem

Nie ma problemu z dojazdem w każde miejsce. Działam na terenie całej Polski oraz za granicą naszego kraju. Poruszam się własnym transportem.

Oczywiście możecie negocjować cenę. Zawsze dążę do tego aby obie strony były zadowolone z podpisanej umowy. Myślę, że stosunek jakości do ceny w przypadku zdjęć ślubnych w moim wykonaniu jest na wysokim poziomie.

fotografia ślubna Kielce
fotografia ślubna Kielce

Idealny fotograf ślubny